Kontakt

Võta ühendust meie kogenud meeskonnaga! 

Tule külla!

Fortuuna 35, Tartu, 50603

E: tere@piletikeskus.ee
T: (+372) 670 0010

Piletikeskuse logod:

Kätlin Saarela

Kliendijuht

katlin@piletikeskus.ee
(+372) 516 1891

Karet Luik

Ürituste juht

karet@piletikeskus.ee
(+372) 6 700 010

Kadri Kunst-Teniste

Ürituste juht

kadri@piletikeskus.ee
(+372) 6 700 010

Jaan Naaber

Tegevjuht, CEO

jaan@piletikeskus.ee
(+372) 5819 0890

Virgo Agan

Kommunikatsioonijuht

virgo@piletikeskus.ee
(+372) 5561 3341

Toomas Naaber

Tehnoloogiajuht, CTO

toomas@piletikeskus.ee

Sander Muru

Süsteemiarhitekt

sander@piletikeskus.ee

Berit Roiland

Finantsjuht

berit@piletikeskus.ee

Liitu meiega!

Saada meile kiri

talent@piletikeskus.ee

LIITUNUD ON JUBA 1000+ KORRALDAJAT

Liitu uudiskirjaga!

Uued lahendused ja tehnoloogiad, põnevad artiklid, andmeteadus, emotsioonid ja kogemuslood.
LIITUNUD ON JUBA 1000+ KORRALDAJAT

Liitu uudiskirjaga!

Uued lahendused ja tehnoloogiad, põnevad artiklid, andmeteadus, emotsioonid ja kogemuslood.

Oled valmis Piletikeskusega liituma?

Korraldame koos suurepäraseid üritusi!

Alustame koostööd

Võta meiega ühendust või broneeri esitlus!

Meie kontakt

T: (+372) 670 0010
E: tere@piletikeskus.ee

Tule meile külla

Meie kontor asub Fortuuna 35, Tartu

Hoia end kursis

Me liigume ja kasvame kiirelt. Igal nädalal on meil midagi uut ja nii juba kuust kuusse. Olgu nendeks väiksed täiendused või suuremad versiooniuuendused. Kõigest uuest kirjutame me igal teisipäeval oma uudiskirjas.

Liitu meie uudiskirjaga ja ole kursis.