Kontakt

Helista või kirjuta meile. Või tule külla :) 

Kontor

Fortuuna 35, Tartu, 50603

E: tere@piletikeskus.ee
T: (+372) 670 0010

Kasutajatugi

E: abi@piletikeskus.ee
T: (+372) 670 0010

Kätlin Saarela

Kliendijuht

katlin@piletikeskus.ee

(+372) 516 1891

Karet Luik

Ürituste juht

karet@piletikeskus.ee

(+372) 6 700 010

Kadri Kunst-Teniste

Ürituste juht

kadri@piletikeskus.ee

(+372) 6 700 010

Jaan Naaber

Tegevjuht, CEO

jaan@piletikeskus.ee

(+372) 5819 0890

Virgo Agan

Kommunikatsioonijuht

virgo@piletikeskus.ee

(+372) 5561 3341

Toomas Naaber

Tehnoloogiajuht, CTO

toomas@piletikeskus.ee

Sander Muru

Süsteemiarhitekt

sander@piletikeskus.ee

Berit Roiland

Finantsjuht

berit@piletikeskus.ee

Liitu meiega!

Saada meile kiri

talent@piletikeskus.ee

Meie võimalused

Oma silm on kuningas

Võta meiega ühendust või broneeri esitlus ja alustame ühist teekonda.

Broneeri esitlus
Anna oma külalistele võimalus kogeda maailma parimaid emotsioone

Alustame koostööd

Võta meiega ühendust või broneeri esitlus. 

Meie kontakt

T: (+372) 670 0010
E: tere@piletikeskus.ee

Kontor

Tule meile külla. Asume Fortuuna 35, Tartu

Logo

Hoia end kursis

Me liigume ja kasvame kiirelt. Igal nädalal on meil midagi uut ja nii juba kuust kuusse. Olgu nendeks väiksed täiendused või suuremad versiooniuuendused. Kõigest uuest kirjutame me igal teisipäeval oma uudiskirjas.

Liitu meie uudiskirjaga ja ole kursis.

Logo